“Sporda Yetenek 10’la Gelecek” projesi

Haberler

Balıkesir Valiliği’nin başlatmış olduğu “Sporda Yetenek 10’la Gelecek” projesi kapsamında İlçemiz Kapalı Spor Salonunda Belediye Başkanımız Tancan Barcin, İlçemiz Kaymakamı Abdulhamid MUTLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kudret Egen – İlçemiz okul Müdürleri ve Öğretmenleriyle bir araya geldi. Kudret EGEN konuşmasında Belediye Başkanımıza ve Kaymakamımıza desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileterek okullarımızın ihtiyacı olan spor malzemelerini karşılamaya devam edeceklerini söyledi. Belediyemiz ve kaymakamlığımız tarafından temin edilen malzemeler ihtiyaç sahibi okullarımıza teslim edilmek üzere yola çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.