Salur Mahallemiz ara sokaklarında devam eden parke yol çalışmalarını Belediye Başkanımız Tancan Barcin yerinde inceledi. Sonrasında vatandaşlarımızla bir araya gelerek isteklerini değerlendirip sorunların kısa sürede çözülmesi için gerekli talimatları verdi.

Haberler

Salur Mahallemiz ara sokaklarında devam eden parke yol çalışmalarını Belediye Başkanımız Tancan Barcin yerinde inceledi. Sonrasında vatandaşlarımızla bir araya gelerek isteklerini değerlendirip sorunların kısa sürede çözülmesi için gerekli talimatları verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.