Manyas Belediyesi ile Genel-İş Manyas Şubesi temsilcileri arasındaki toplu iş sözleşmesi sonuçlandı.

Haberler

Manyas Belediyesi ile Genel-İş Manyas Şubesi temsilcileri arasındaki toplu iş sözleşmesi sonuçlandı.

Manyas Belediyesi işçi personellerini kapsayan mevcut sözleşmenin yenilenmesi amacıyla Genel-İş Sendikası Manyas şubesi arasında başlatılan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin sonuncusu bugün Manyas Belediye Başkanı Vet.Hek. Tancan BARCİN başkanlığında yapıldı. Toplantıda Genel-İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Hüseyin Ovalı, sendika üyeleri ve ilgili daire müdürleri yer aldı. Sözleşmeyi değerlendiren Manyas Belediye Başkanı Vet.Hek. Tancan Barcin “Manyas Belediyesi olarak, işçinin, emekçinin ve çalışanın her zaman yanındayız. Bütçemiz ve imkanlarımızın verdiği ölçüde yeni sözleşme görüşmelerinin en iyi şekilde noktalandırdık.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.