“Bir Hayalim Var ” konulu resim ve kompozisyon yarışması

Haberler

İlçemiz Kaymakamlığı tarafından düzenlenen “Bir Hayalim Var ” konulu resim ve kompozisyon yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Geleceğimizin teminatı olan çocuk ve gençlerimizin kariyer planlamaları yapmalarında onlara destek olmak ve kendilerine uygun bir meslek seçmelerine yardım etmek amacıyla düzenlenen yarışmaya ilçemiz genelinde çok sayıda öğrenci katıldı. Manyas Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren öğrencilere şehir protokolü ve başkanımız ödüllerini takdim ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.