Belediye Başkanımız Tancan Barcin makamında Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Fehmi ERDEM’i ağırladı

Haberler

 

Belediye Başkanımız Tancan Barcin bugün makamında Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Fehmi ERDEM’i ağırladı. Ziyaretin ardından Belediye Düğün Salonunda yapılacak olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimine birlikte katılarak adaylara başarılar dilediler. Yapılan seçim sonucunda Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni başkanı olarak mevcut başkan Semih Keleş tekrar seçildi. Semih KELEŞ ve yönetiminin ilçemiz esnafına hayırlı olmasını dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.