BAŞKANIMIZDAN 2021 YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

Haberler

Sevgili Hemşehrilerim,

Dünya ve ülke olarak çok zor bir yılı geride bırakıyoruz. 2020 yılı ne yazık ki hastalık, ekonomik zorluklar, doğal afetler ile dolu bir yıl olarak hafızalarımızda yerini alıyor. Her türlü olumsuzluklara ve içinde bulunduğumuz salgın sürecine rağmen gece gündüz özveri ile görevlerini yerine getiren sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere; belediye çalışanlarımıza, vefa guruplarına, kamu çalışanlarına, öğretmenlerimize ve destek veren herkese göstermiş oldukları gayretten ötürü tebrik ve teşekkür ediyorum.

Her zaman savunduğumuz gibi yaşadığımız bu süreçte göstermiştir ki insanoğlunun birlik ve beraberlik içerisinde aşamayacağı olumsuzluk yoktur. Bu yüzden bizler siz değerli halkımızdan aldığımız güce inanarak, karamsarlığa kapılmadan hep birlikte çağdaş dünyayla bütünleşme yolunda durmadan ilerlemek için çalışacağız. Hizmetlerimiz vatandaş odaklı, temel hedeflerimiz açıklık, şeffaflık ve verimlilik olacaktır.

Bu duygu ve düşünceler ile 2021 yılının dünyanın ortak sorunlarının çözülmesinde bir başlangıç olmasını ümit ediyor; tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum.
Vet.Hek. Tancan BARCİN
Manyas Belediye Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.