BAŞKANIMIZ TANCAN BARCİN’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Haberler

BAŞKANIMIZ TANCAN BARCİN’İN
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Tancan BARCİN, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Barcin, mesajında şu görüşlere yer verdi:

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde başlayan milli mücadelemizin dönüm noktası olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümü kutlu olsun.
30 Ağustos Zaferi, her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi ve vatanseverliği ile kazanılmış onurlu bir zaferdir. Türk Milletinin bağımsızlığının bir anıtı olan bu zafer, vatan, millet ve bayrak sevgisinin bir göstergesi olmakla kalmamış ulusal birlik ve beraberliğin ne kadar büyük ve zinde bir güç olduğunu da ortaya koymuş ve bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa yol göstermiştir.
Bugün de ülkemizin her köşesinde barış ve huzurun hâkim olması için milletçe birbirimize kenetleniyor; geleceğimizi, cumhuriyetimizi ve demokrasimizi tehdit eden bütün düşmanlarımız karşısında azim ve kararlılıkla mücadele ediyoruz. Millet olarak ortak hedefimiz, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılâplarına sahip çıkarak bütün imkânsızlıklara, bütün yokluklara rağmen türlü zorlukları aşarak kurduğumuz çağdaş, laik ve demokratik Cumhuriyetimizi, her zaman korumak, yüceltmek ve daha da güçlendirmektir.

Ne yazık ki bu yıl COVID-19 salgını nedeniyle 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı layık olduğu gibi coşkuyla doyasıya yaşayamıyoruz. Ancak, gelecek yıllarda omuz omuza birlik-beraberlik içerisinde büyük bir coşkuyla kutlamaya inancımız tamdır.
Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.
Vet. Hek. Tancan BARCİN
Manyas Belediye Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.