81 İlde 11 Milyon Fidan

Haberler

“81 İlde 11 Milyon Fidan” projesi kapsamında ilçemiz Boğazpınar Mahallesinde bulunan Ağaçören Mevkine Kaymakamımız Muhammed KAYA, Belediye Başkan Vekilimiz Zerrin Tok, Protokol üyeleri, odaların, sivil toplum örgütlerinin, siyasi partilerin, derneklerin temsilcileri, belediyemiz çalışanları, öğretmen, öğrenci ve vatandaşların katılımı ile fidan ekimimiz gerçekleştirilmiştir.
Yeşile, doğaya hep birlikte her zaman sahip çıkmalıyız.

#11MilyonAğaç #Fidan #GeleceğeNefes #Manyas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.