MUHTARLARIMIZLA BULUŞTUK 

Haberler

MUHTARLARIMIZLA BULUŞTUK

Manyaslı vatandaşlarımızı taleplerini yerine getirebilmek ve daha güzel bir Manyas inşa edebilmek için mahalle muhtarlarımızla her zaman omuz omuza vererek birlikte çalışıyoruz. Yerel seçim sonrasında yapmayı planladığımız muhtarlar buluşmamızı bugün belediye düğün salonunda gerçekleştirdik. Belediyemiz birim müdürleri tek tek muhtarlarımızın halktan aldıkları talepleri dinlediler ve önümüzdeki dönemin stratejik çalışma programının ön hazırlığını yaptılar. Toplantımıza katılan tüm muhtarlarımıza gönülden teşekkür ederiz.

     

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.