MANYAS’IN 97. KURTULUŞ GÜNÜ FESTİVAL KORTEJİ

Haberler

Festival korteji coşkuyla karşılandı. Manyas’ın 97. kurtuluş günü sebebiyle düzenlenen festivalde her yıl olduğu gibi geleneksel festival kortejimizi gerçekleştirdik. Genciyle, yaşlısıyla tüm Manyaslılar ellerinde bayraklarla ve büyük bir coşkuyla yürüdüler. Korteje Bandırma Belediye Bandosu, STK’ lar, dernekler, sporcular, animatörler ve vatandaşlar katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.