MANYAS SÜT ÜRÜNLERİ FESTİVALİ

Haberler

Kentimizin düşman işgalinden kurtuluşunu anmak sebebiyle kutladığımız Manyas Süt Ürünleri Festivalinde büyük bir coşku ve heyecan vardı. Manyas Kaymakamı Sayın Muhammed Kaya, Balıkesir Milletvekili Sayın Ensar Aytekin, Manyas Belediye Başkanı Sayın Tancan Barcin, Manyas Süt Üreticileri Birliği Başkanı Sayın Fevzi Karakaş, CHP Balıkesir İl Başkanı Sayın Serkan Sarı, belediye meclis üyelerimiz, dernek ve STK başkanlarımızın da katıldığı gece etkinliklerinde halk oyunları, havai fişek gösterisi ardından Kolpa ve Aydilge sahne aldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.