Festivalimizin 2. Günü Düzenlenen Panel ve Hayvan Yarışması

Haberler

Festivalimizin 2. gününde düzenlenen panelde Prof Dr. İsmet TÜRKMEN & Uzm. Vet. Hek. Oğuz ŞENOL katılımcılarla buluştu. Panel hayvan pazarında gerçekleşti. Katılımcılar ile birlikte yediğimiz öğle yemeğinin ardından, Ödüllü Damızlık Hayvan Yarışmamızı yaptık ve ödülleri sahiplerine teslim etmeye devam ediyoruz. Emek ve destek veren herkese teşekkürler.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.

MİSYON

Hizmet etmekle yükümlü olduğumuz halkımıza şehircilik hizmetlerini en iyi, en güzel şekilde sunmak. Mali ve teknolojik altyapısı sağlam bir belediye olarak, belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediye olmaktır.
 

VİZYON

Halkının talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak onlardan güç alan, adil, şeffaf ve dürüst politikasıyla temiz ve doğal çevre için özgün nitelikleri ile öne çıkan, imkânlarını hizmete dönüştürürken, çağın gerektirdiği tüm teknolojik değerleri kullanan, insanın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sorumluluk alanında bilen, kaliteli, öncü ve seçkin bir belediye olmak.